TipUp

TipUp zdobywcą nagrody Diament Meblarstwa. Mamy zaszczyt poinformować, że w tegorocznej edycji Diamentów Meblarstwa miesięcznika BIZNES meble.pl nasz system zdobył nagrodę w kategorii strefa snu – podstawa snu.

TipUp® to przełomowy system, który redefiniuje podnoszenie stelaży w łóżkach. Umożliwia podnoszenie stelaża bez wysiłku – jednym palcem i pozycjonowanie praktycznie w dowolnej pozycji do 40 stopni, dzięki opatentowanemu systemowi „stop-as-you-go”. TipUp® zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo przed przypadkowym zamknięciem.

System pasuje do każdego rodzaju stelaża – drewnianego lub stalowego. 4 różne położenia montażowe optymalizują wymaganą siłę sprężyny gazowej dzięki czemu nadaje się do wszelkiego rodzaju materacy.

TipUp® redukuje czas montażu o ponad 65% i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Jego waga i rozmiar zostały zmniejszone, co czyni go jednym z najlżejszych i najbardziej kompaktowych rozwiązań na rynku. Przekłada się to na redukcję kosztów transportu i montażu.

Innowacyjność TipUp® wynika z nowatorskiego wzornictwa, minimalizując potrzebę stosowania dużych sił sprężyn gazowych. TipUp® jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi aktualnie oferowanymi typami łóżek na rynku.

Poniżej prezentujemy dwa filmy. Pierwszy ilustruje dobór odpowiednich sprężyn gazowych oraz montaż systemu, drugi prezentację ogólną systemu.